Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları – 2017

KAL 2017 Cumhuriyet Bayramı Kutlama Tören ve Programı

Bugün okulumuzda Cumhuriyet Bayramı için hazırlıklar tamamlandı ve kutlamalar başladı. Bir yandan okul binasına ve bahçesine Türk Bayrakları ve cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk afişleri asılırken, diğer yandan da gençlerimiz Atatürk büstüne çiçekler bıraktı, okul yöneticilerimizle birlikte törene katıldı ve kendi hazırladıkları programla, en büyük ulusal bayramımız olan Cumhuriyet Bayramımızı kutladılar.

Gençlerimizle gurur duyuyor ve onları yetiştiren ailelerine, öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. 29 Ekim 2017 Pazar günü, Kadıköy Belediyesi önderliğinde Bağdat Caddesi’nde yapılacak Cumhuriyet Yürüyüşüne katılacak KAL gençlerinin coşkusuna eşlik etmeleri için tüm velilerimizi bekliyoruz.

Bugün ayrıca, Özel Olimpiyatlarda, partner okul öğrencileri ile karma takım oluşturan ve Türkiye Şampiyonu olan okulumuz öğrencilerine, önceki ve yeni OAB yönetimi ile gönüllü velilerimiz tarafından karşılanan hediye çekleri, Okul İdaresi tarafından törenle teslim edildi, öğrencilerimizi canı gönülden kutluyoruz.

Aşağıda öğrencilerimizin gerçekleştirdiği kutlama programı ve törenden alınan video ve fotoğrafları izleyebilirsiniz.

 Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları – 2017   Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları – 2017   Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları – 2017

 

 

 

 

 

 

Yazar: kaloab