Kadıköy Anadolu Lisesi Bilim Şenliği 2018

KAL Bilim Ve Teknoloji Kulübü öğrencileri tarafından düzenlenen “KAL Bilim Şenliği” 5-9 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleşti.

Ulusal gazete ve haber sitelerinde de yer alan Bilim Şenliği gençlerin özveri ve istekle çalışmaları sayesinde başarıyla sonuçlandı. Şenlik sonunda KAL Bilim ve Teknoloji Kulubü öğrencilerimizin, Instagram hesaplarından paylaştıkları ve bizi hem gururlandıran hem de duygulandıran veda konuşmasını sizlerle aktarmak istiyoruz.

“Ve şenlik biter…

Bu macerada emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. Bize inanan ve hayallerimizi paylaşan ekip arkadaşlarımız ve öğretmenlerimiz olmasaydı bu etkinlik olamazdı.

Bunun yanında etkinlik boyunca ilgilerini bizden esirgemeyen ve büyük bir istekle etkinliklere katılan KAL öğrencilerine de bir teşekkür.

Sadece KAL’a değil bizimle aynı yolları yürüyen, manevi desteklerini esirgemeyen İstanbul’un güzide liselerinden katılımcı arkadaşlara da teşekkürler.

Etkinliğimiz boyu büyük bir ilgi gösteren ilkokul ve ortaokul düzeyindeki kardeşlerimize de çok teşekkür ediyoruz. Bir gün onlar bayrağı devraldığında biz de destek olmak isteriz.

KAL Okul Aile Birliği hem maddi hem manevi anlamda yanımızda oldu, hayallerimizi gerçekleştirebilmemiz için ellerinden geleni yaptılar. Onlara da bir teşekkürü borç biliriz.

Geçen 6 günün sonunda büyük bir yorgunluğun yanında daha önce hiç hissetmediğimiz duyguları yaşıyoruz. Bu yolda yanımızda olan olmayan herkese son bir defa teşekkürlerimizi sunarız. O zaman şimdilik veda vakti çok yakında yine yeniden görüşmek üzere!”

Biz de OAB olarak, gençlerimizin başarıları için desteğini esirgemeyen okul idaresine, öğretmenlerimize, bağışçı velilerimize, sponsorlara teşekkür ederiz. Yolunuz ve zihniniz hep açık olsun gençler!

Aşağıda şenlik sırasında çekilen ve öğrencilerimiz tarafından paylaşılan bazı fotoğrafları sizlere sunmak isteriz. Ayrıca şenlik programı, etkinlikler, yarışmalar ve duyurular için şenlik web sitesini ziyaret edebilirsiniz ==> kalbilimsenligi.org

Yazar: Oğuz GÜLAY