8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kahvaltı Etkinliği

14 Şubat günü iletişim kanallarımızdan aşağıdaki duyuruyu geçmiştik. KAL velileri bu duyurudaki çağrıya destek verip Kahvaltı Etkinliği için bir araya geldiler ve ortaya yine aşağıda paylaştığımız güzel görüntüler çıktı. Organize eden ve destek veren velilerimizin tümüne teşekkürlerimizi sunarız.

KAL OAB

 

Hazırlık sınıfı öğrenci velilerimizden Sn. Abide Mert tarafından, okul ihtiyaçlarına ve OAB bütçesine katkı amacıyla düzenlenen “Kahvaltı” duyurusudur.

Değerli arkadaşlar,

KAL velileri olarak okulumuzda son yıllarda birçok değişikliğe tanık olduk. Ve maalesef çocuklarımızın aldığı eğitimin niteliği konusunda olduğu kadar KAL’ın köklü geçmişini geleceğe taşıyamayacağı konusunda da yoğun kaygılar yaşadık.

İçinde bulunduğumuz eğitim, öğretim yılı başında idari kadroda yapılan son büyük değişiklik ile okulumuzda her anlamda planlı bir düzenleme ve iyileştirme süreci başladı.

Şu anda okul idaresi, öğretmenler, OAB ve gönüllü veliler büyük bir enerji ile KAL’ı, Maarif Koleji olduğu günlerdeki prestijine ulaştırmak amacıyla çaba gösteriyor.

Şüphesiz ki bir kurumu güçlü kılabilmek için ön şart o kuruma sahip çıkmak ve o kurumun yararına ayrışmadan birlikte hareket edebilmektedir.

Bu bağlamda 8 Mart günü gelebilecek tüm velilerimizi, Fenerbahçe Kalamış Marina karşısında yer alan Kadıköy Belediyesine ait Khalkedon’da muhteşem bir manzara eşliğinde doyurucu bir kahvaltı menüsü ile 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe, büyük KAL ailesi olarak hep birlikte başlamaya davet ediyoruz.

Khalkedon’un talep ettiği kahvaltı ücreti kişi başı 23 TL’dir. 
KAL yararına bu ücreti kişi başı 35 TL olarak belirledik.

Hep birlikte keyifli bir sabah geçirirken okul yararına talep ettiğimiz bu minik katkıyı olumlu değerlendireceğinizi umuyor, katılımlarınızı rica ediyoruz.

Abide MERT

 

Yazar: Oğuz GÜLAY