KAL İnovasyon ve Yaratıcılık Günü

KAL Girişimcilik Kulübünün “İnovasyon ve Yaratıcılık Günü” etkinliğini sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

“2016 yılında hayallerimizi gerçekleştirmek yolunda kendimizi girişimcilik kulübünün temellerini atarken bulduk. Bize ve ideallerimize inanan Kadıköy Anadolulu dostlarımız sayesinde bir yıl gibi kısa sürede kocaman bir aile olduk. Tüm yıl boyunca düzenlenen her türlü girişim organizasyonunun sıkı takipçisi olduk, küçük bir ekiple çok büyük işler başardık, şimdi ise sizlerle öğrendiklerimizi, bu kültürü ve deneyimlerimizi paylaşmak için kapılarımızı sizlere açıyoruz.

KAL Girişimcilik Kulübü olarak bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz İnovasyon ve Yaratıcılık Günü, inovatif fikir üretme formatında, girişimcilik alanında öncü olan Özyeğin Üniversitesi işbirliğiyle gerçekleştirilecektir. Farklı okulların öğrencilerinden oluşan gruplara, Türkiye’de ve uluslararası platformlarda fark yaratan Koff Animation, Codela, Taglist, Ceotuden, Tarlamvar, Stubridge, Hepitet gibi 12 start-up mentorluk edecek. Henüz çok yeni olan bu girişimler, takımlarla yaşadığı problemleri paylaşacak, takımlar bu problemlere inovatif çözümler getirecek. Böylece katılımcılar start-up süreci, Türkiye’de girişimci olmak vb. birçok konuda bilgi edinme fırsatı kazanacaktır.

Gün boyunca projelerini geliştiren takımlar, günün sonunda jürilere sunum yapacak ve en iyi fikir seçilecek.

Sıcak yatağınızdan kalkıp gelmek zor gelir diye UBER, etkinliğin tadını çıkarırken acıkırsınız diye Dominos ve Arbella destekçimiz oldular.

Girişimcilikle uğraşan uğraşmayan, bizimle fark yaratmak isteyen herkesi aramızda görmekten mutluluk duyarız.”

KAL Girişimcilik Kulübü Ailesi


İnovasyon ve Yaratıcılık Günü

Tarih: 6 Ocak 2018, Cumartesi

Başlangıç Saati: 09.30

Yer: Kadıköy Anadolu Lisesi (Adres Tarifi İçin Tıklayınız)

 

 

Yazar: kaloab